Новини

У нас новий партнер - Страхова компанія «ТАС», Національний лідер України на ринку страхування життя.

05/04/2023

В п’ятницю, 18 лютого, о 16:30, в медіацентрі Інформатор за адресою вул. Воскресенська, 14, відбудеться пресконференція

23/02/2022

Психологічне насильство в сім’ї — це насильство, пов'язане з тиском одного члена сім'ї на психіку іншого через навмисні словесні образи або погрози, переслідування, залякування, які доводять постраждалого до стану емоційної невпевненості, втрати здатності захистити себе і можуть заподіяти або заподіяли шкоду психічному здоров'ю. Насильством також є свідоме ігнорування потреб та почуттів тих членів сім’ї, які залежні від людини та потребують догляду (діти, непрацездатні та недієздатні особи, люди похилого віку).

06/01/2022

Судинні захворювання займають особливе місце серед інших хвороб та посідають лідируючу позицію серед смертності усього населення.

Симптоми інсульту має знати кожна людина, щоб своєчасно надати допомогу та врятувати життя.

Перші 4,5 годин – час терапевтичного вікна, коли можливе проведення тромболітичної терапії, як метода найефективнішого відновлення церебрального кровообігу.

06/01/2022

Коронавірус може мати діаметрально різний перебіг хвороби: від абсолютно безсимптомного до вкрай важкого, часом несумісного із життям стану, саме тому зневажливе ставлення до запобіжних заходів щодо захисту від COVID-19 може призвести до сумних наслідків.

02/11/2021

Вакцинація проти COVID-19 критично важливий крок для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.

27/07/2021

Про основні причини розвитку захворювань серця розповідає Дерій Наталія Валентинівна ЛІКАР КАРДІОЛОГ мобільної клініки DobroDoc+

22/06/2021

«Якщо у мене слабкість і болить голова - це вже COVID?». «Вранці у мене почався кашель - пора записуватися на КТ легенів?». «А якщо температура 39 і схоже на вірус - треба приймати антибіотики?». Такі питання через додаток, по телефону і за допомогою відеозв'язку задають нашим лікарям кожен день.

17/12/2020

Епідемія коронавирусной інфекції COVID-19 показала наскільки важливо дбати про своє здоров'я і про благополуччя своїх близьких. Перебіг хвороби може проходити непередбачувано і вимагає оперативної кваліфікованої медичної допомоги, а в складних формах ще й значних фінансів для стаціонарного лікування.

30/11/2020

Головний лікар мобільної клініки Dobrodoc+ Ірина Камінська — про те, що попит на телемедицину зростає паралельно з технологічним прогресом. Такою затребуваною, як зараз, вона не була ще ніколи. І популярність дистанційних лікарських консультацій продовжує зростати.

24/11/2020

В умовах пандемії люди опинилися перед складним вибором: потрібно бути уважними до власного здоров’я, але, водночас, фізично відвідати лікаря складно і навіть небезпечно. На щастя, навіть консультацію лікаря вже можна перенести у онлайн. Розповідаємо про сервіс ДоброДок+, який дозволяє зв’язатися з лікарем будь-де і будь-коли — потрібен лише доступ в інтернет

За статистикою, майже 70% українців займаються самолікуванням. Це вкрай тривожні цифри, особливо враховуючи, що замість витрачати багато годин на пошук відповідних симптомів у гуглі, можна за 20 хвилин отримати фахову консультацію від лікаря. Теж в інтернеті, теж не відвідуючи малоприємні медичні заклади, але це була б професійна медична допомога. Але чи всі знають про таку можливість?

04/11/2020

ІГОР НЕСТЕРОВ, виконавчий директор мобільної клініки Dobrodoc+

Телемедицина – один із найбільш швидкозростаючих сегментів охорони здоров'я у світі. Обсяг світового ринку цієї галузі за останні 5 років зріс удвічі. У мобільній клініці Dobrodoc+ відчули цей тренд і запустили мобільний застосунок. Через нього можна дистанційно проконсультуватися з лікарями дев'яти спеціалізацій, отримати направлення на аналізи, а також попередній діагноз. З якими сегментами ринку працює Dobrodoc+ і за рахунок чого планує стати лідером в галузі телемедицини в Україні, розповів виконавчий директор мобільної клініки Ігор Нестеров. Світовий ринок телемедицини досяг $35 млрд і продовжує зростати приблизно на 20% на рік. Україна також підхопила цю хвилю – під час карантину попит на дистанційні консультації лікарів виріс у рази. Звичайно, після того як пандемія піде на спад, зростання не буде таким стрімким. Але воно обов'язково продовжиться: вже зараз життя прискорюється, люди розуміють, що час – цінний ресурс, і економлять його.

24/10/2020

Dobrodoc+ — мобільна клініка для отримання дистанційних лікарських консультацій. Користувач може встановити додаток і оперативно проконсультуватися онлайн з профільним фахівцем. У Dobrodoc+ є медики дев'яти спеціалізацій: сімейний лікар, терапевт, педіатр, ЛОР, ендокринолог, психолог, дерматолог, невролог, гінеколог.

Лікарю можна розповісти свої симптоми в чаті, телефоном, або через відеозв'язок, скинути результати аналізів і швидко отримати професійну допомогу. Медики випишуть рецепт або направлення на аналізи, чи порадять, куди сходити на огляд — якщо це необхідно. Виконавчий директор Dobrodoc+ Ігор Нестеров розповів, як клініка співпрацює з банками та страховими, які перспективи ринку телемедицини та скільки коштує ця послуга для компаній.

09/10/2020

Мобільна клініка ДоброДок+ стала генеральним медичним партнером Всеукраїнської федерації кінного спорту.

08/09/2020

Мобільна клініка ДоброДок+ та страхова компанія UPSK запустили нову програму медичного страхування для спортсменів «Турбота 24/7 – ДоброДок+». Поліс пропонує «спортивний захист» професійним спортсменам і любителям, включає невідкладну медичну допомогу UPSK і медичні консультації через мобільний додаток ДоброДок+.

19/07/2020

Телемедицина — тренд, який прийшов в Україну з Європи та Америки. Там це вже звичний спосіб отримати медичну консультацію. У нас - сервіс, що стрімко набирає обертів, але тільки починає ставати відомим.

У Штатах держава виділяє на телемедицину мільярди доларів. Той, хто піймає цю хвилю в Україні, згодом стане основним гравцем ринку. Тому телемедичні сервіси масово з’являються на українському ринку. Переможе той, хто поставиться до питання комплексно та запропонує клієнтам максимум можливостей. Ось що таке телемедицина та чому вона вигідна страховим компаніям, бізнесу та їхнім співробітникам. 

02/07/2020