Невролог (невропатолог) – це лікар, який діагностує та лікує захворювання центральної та периферичної нервової системи.

Лікар-педіатр - це фахівець, професійна сфера діяльності якого поширюється на діагностику фізичного та психічного розвитку дитини, надання рекомендацій по вигодовуванню і вихованню дитини, лікуванню і профілактиці різних захворювань.

Сімейний лікар - це лікар широкого профілю, який консультує з більшості питань стосовно здоров'я та лікує всіх членів однієї родини. Він підскаже, як уникнути загострення хронічних хвороб, до якого спеціаліста звернутися у разі необхідності, які необхідно зробити аналізи та обстеження.

Оториноларинголог— це фахівець, що спеціалізується на діагностиці й лікуванні патологій вуха, горла, носа, а також голови та шиї. Практикуючих лікарів за цією спеціальністю називають оториноларингологами або скорочено ЛОР-лікарями.

Ендокринолог діагностує патологію з боку ендокринної системи і, в разі потреби, проводить корекцію порушень діяльності залоз внутрішньої секреції: пригнічує, стимулює або заміщає продукування гормонів і біологічно активних речовин, регулюючих життєвонеобхідні функції організму.

Гінеколог – жіночий лікар, до компетенції якого входить діагностика та виявлення будь-яких станів, патологій та захворювань, що відносяться до жіночої статевої сфери.

Психолог — це фахівець, який оцінює, діагностує і вивчає поведінку і розумові процеси.

Дерматолог — це фахівець, який вивчає будову і функціювання шкіри і її придатків — волосся, нігтів, а також слизових оболонок.

Косметолог - це фахівець, який займається доглядом за обличчям і тілом клієнта з метою усунення дефектів його шкіри і додання їй більш молодого і доглянуто виду.

Дієтолог - фахівець в області дієтології, експерт з харчових продуктів і харчування. Лікарі-дієтологи працюють на різних клінічних базах і дають рекомендації пацієнтам з питань правильного харчування, здорового способу життя, або ставлять цілі для досягнення певних результатів, пов'язаних зі здоров'ям.

Спеціаліст, який займається діагностикою, профілактикою та терапією захворювань сечовидільної та чоловічої статевої систем.

Мамолог- це лікар, який спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань молочних залоз.

За Вашою заявкою до Вас додому виїде досвідчений лікар, який надасть консультацію та призначить необхідне лікування. Замовити консультацію можна за номером 0800330036

Хірургія займається захворюваннями практично всіх органів організму, там, де потрібне застосування оперативних лікувальних методів.

 • Беспята
  Беспята
  Беспята
  Ольга Павлівна
  Ендокринолог
  Дієтолог

  Лікар ендокринолог, терапевт, лікар ультразвукової діагностики. Загальний стаж роботи 18 років. 2008 спеціалізація ендокринологія м. Харків, кафедра ендокринології, 2013 присвоєно другу категорію, 2017 присвоєна перша категорія 2019- спеціалізація з ультразвукової діагностики м.Харків на кафедрі хірургії та проктології

 • Тертишна
  Тертишна
  Тертишна
  Оксана Олегівна
  Сімейний лікар

  Лікар загальної практики. Має досвід спостереження і лікування захворювань органів дихання, серцево-судинної системи і органів травлення. Профілактичні огляди дорослих і дітей.

 • Спіріна
  Спіріна
  Спіріна
  Олена Володимирівна
  Сімейний лікар

  З 2007 року працює на посаді сімейного лікаря в обласній клінічній лікарні ім Мечникова, в відділенні по наданню допомоги застрахованим пацієнтам. У 2015 році отримала додаткову спеціалізацію за фахом ультразвукова діагностика, з 2015 року працює за сумісництвом лікарем ультразвукової діагностики у приймальному відділенні.

 • Нерода
  Нерода
  Нерода
  Ольга Олександрівна
  Гастроентеролог

  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2016 році. Факультет лікувальна справа. Має спеціалізацію та досвід нагляду та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарноЇ системи та підшлункової залози. Досвід роботи 3 роки.

 • Бойко
  Бойко
  Бойко
  Дарина Олександрівна
  Сімейний лікар

  Досвід спостереження і лікування захворювань органів дихання, серцево-судинної системи і органів травлення. Вміння надавати допомогу при невідкладних станах в пульмонології та кардіології. Профілактичні огляди дорослих. Проходження стажування в міжнародних школах «Респіраторні патології» «Кардіоваскулярні захворювання», «Інтенсивна терапія критичних та невідкладних станів», «Неврологія та регіональна анестезія», Володіння протоколом невідкладної УЗД.

 • Дремуха
  Дремуха
  Дремуха
  Кристина Андранiкiвна
  Педіатр

  Закінчила Дніпропетровську медичну академію. Має досвід лікування дітей, усіх вікових категорій, з гострою та хронічною патологією. Консультує з питань грудного вигодовування, введення прикорму, вакцинації, догляду дітей раннього віку, з питань надання ургентної догоспітальної медичної допомоги гострої патології.

 • Тимошенко
  Тимошенко
  Тимошенко
  Анастасія Юріївна
  Уролог

  Спеціалізується на діагностиці та лікуванні циститу, простатиту, гіперактивного сечового міхура, передчасної еякуляції, еректильної дисфункції, метафілактиці сечокам'яної хвороби.

 • Пімахов
  Пімахов
  Пімахов
  Володимир Васильович
  Сімейний лікар
  Хірург

  Кандидат медичних наук (PhD), лікар-хірург вища категорія, сімейний лікар. 13 років стажу, з 2008 по 2010 рік пройшов клінічну ординатуру з хірургії в Дніпропетровській медичній академії. З 2010 по 2018 рік - асистент кафедри хірургії Дніпропетровської медичної академії. В 2017 році захистив кадидатську дисертацію на тему “Діагностика та хірургічне лікування поєднаной травми грудної клітки та ЧМТ” З 2018 по 2020 рік - доцент кафедри хірургії Дніпропетровської медичної академії. З 2011 року - друга категорія, з 2016 - перша; в 2018 присвоєно вищу медичну категорію. В 2020 пройшов спеціалізацію із сімейної медицини. Професійні напрямки - захворювання ШКТ, органів дихання та серцево-судиної системи, ушкодження та хронічні захворювання опорно-рухового апарату.

 • Сафонов
  Сафонов
  Сафонов
  Олександр Валентинович
  Виклик лікаря додому Дніпро

  Лікар –терапевт вищої категорії.спеціалізується на терапевтичному лікуванні.Практикує методи рефлексотерапії, виконує тригерну блокаду. Займається діагностичними дослідженнями, лікує такі недуги, як патології органів кровообігу, дихання, травної та сечовидільної системи. 20 років досвіду роботи.

 • Берішвілі
  Берішвілі
  Берішвілі
  Кахабер Гурамович
  Мамолог

  Ключові навички в сфері лікувально – діагностичної діяльності онко маммологічних пацієнтів з подальшим спостерыганням(огляд ,консультація ,складання плану обстеження та інтерпретація обстежень з подальшою розробкою лікування – пункція та біопсія утворень , оперативне лікування)

 • Голокозова
  Голокозова
  Голокозова
  Ганна Миколаївна
  Сімейний лікар
  Дієтолог

  Має спеціалізацію і досвід роботи в лікуванні серцево-судинної системи, системи органів травлення, дихальної системи є консультантом з дієтичного харчування

 • Бондаренко
  Бондаренко
  Бондаренко
  Денис Олегович
  Уролог

  Має досвід з обстеження та консультування дорослих з приводу: Сечокам’яної хвороби, конкременти нирок, сечоводів, сечового міхура. Простатит, запалення яєчок, балонопостит, цистит, рецидивуючі цистити. Гіперактивний сечовий міхур. 

 • Феєр
  Феєр
  Феєр
  Юлія В‘ячеславівна
  Сімейний лікар

  Має досвід спостереження і лікування ГРВІ, захворювань органів дихання,шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи Освіта: Дніпропетровська медична академія МОЗ України Спеціальність: Лікувальна справа Досвід роботи: 2 роки

 • Житенева
  Житенева
  Житенева
  Анна Юріївна
  Сімейний лікар

  Має досвід роботи з новонародженими, консультує з питань вигодовування, вакцинації, догляду за дітьми. Досвід роботи з гострими і хронічними захворюваннями у дорослих і дітей. Освіта: Дніпропетровська медична академія, лікувальна справа. Досвід роботи 5 років.

 • Буртняк
  Буртняк
  Буртняк
  Тетяна Зеновіївна
  Сімейний лікар

  З 2014 по 2016 – лікар-інтерн за фахом «Загальна практика – сімейна медицина» кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини ФПО ДЗ «ДМУ МОЗУ» Освіта: Івано-Франківський національний медичний університет, лікар загальної практики – сімейний лікар. Досвід роботи 6 років.

 • Левченко
  Левченко
  Левченко
  Ольга Юріївна
  ЛОР

  Має досвід лікування гострих і хронічних ЛОР - хвороб. Консультує з питань патології вуха, горла, носа. 
  Освіта: Запорізький державний медичний університет, лікувальна справа, отоларинголог, педіатрія. Досвід роботи 3 роки.

 • Тупало
  Тупало
  Тупало
  Марина Валентинівна
  Педіатр

  Має досвід роботи з дітьми з народження до 18 років, консультує з питань вакцинації, грудного вигодовування, догляду за дітьми раннього віку, підготовки до відвідування дитячих колективів, реабілітація після гострих захворювань. Освіта: Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України, лікувальна справа, педіатрія. Досвід роботи 19 років.

 • Марданов
  Марданов
  Марданов
  Ренат Асадович
  Гінеколог

  Має досвід роботи в лікуванні та діагностиці захворювань жіночої статевої сфери, веденні вагітності та пологів. Освіта: Донецький Національ медичний Університе, лікувальна справа,акушерство і гінекологія. Досвід роботи 10 років.

 • Бабіч
  Бабіч
  Бабіч
  Катерина Юріївна
  Дерматолог
  Косметолог

  Має спеціалізацію і досвід спостереження та лікування захворювань шкіри. 
  Освіта: Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України, лікувальна справа,терапія,дерматовенерологія. Досвід роботи 6 років.

 • Кіндєєва
  Кіндєєва
  Кіндєєва
  Тетяна Олександрівна
  Сімейний лікар

  Лікар загальної практики. Має досвід спостереження і лікування захворювань органів дихання, серцево-судинної системи і органів травлення. Профілактичні огляди дорослих і дітей. 
  Освіта: Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України, лікувальна справа, терапія, лікар загальної практики, сімейний лікар. Досвід роботи 23 роки.

 • Мазур
  Мазур
  Мазур
  Люсіне Оганесівна
  Педіатр
  Сімейний лікар

  Має досвід нагляду та лікування дітей з гострою та хронічною патологіями. Має досвід роботи лікарем бригади швидкої допомоги. 
  Освіта: Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України, лікувальна справа,педіатрія. Досвід роботи 5 років.

 • Цех
  Цех
  Цех
  Марія Ігорівна
  ЛОР

  Дорослий отоларинголог, досвід лікування гострих і хронічних ринітів, фарингітів, отитів, хронічних тонзилітів. Освіта: Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України, лікувальна справа,отоларинголог. Досвід роботи 3 роки

 • Газнюк
  Газнюк
  Газнюк
  Марія Анатоліївна
  Невропатолог

  Має досвід спостереження і лікування головного болю, болю в спині, запаморочення, невритів, невралгії та інших захворювань нервової системи. 
  Освіта: Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України, лікувальна справ, неврологія. Досвід роботи 3 роки.

 • Горпиненко
  Горпиненко
  Горпиненко
  Олена Евгеніївна
  Педіатр

  Має досвід спостереження і лікування дітей з гострою та хронічною патологією, консультує з питань вигодовування, вакцинації. Місце роботи - клініка "Ваше здоров'я". 
  Освіта: Дніпропетровський Національний університет, лікувальна справа,педіатрія. Досвід роботи 18 років.

 • Богдан
  Богдан
  Богдан
  Людмила Олександрівна
  Сімейний лікар

  Закінчила ДДМА та здобула освіту лікаря-терапевта. Має 20-річний досвід надання медичної допомоги. А також закінчила ЗНУ та здобула освіту психолога. Досвід більше 16 років консультування психосоматичних хворих дорослого віку. Автор наукових статей з медичної психології.

 • Запорожченко
  Запорожченко
  Запорожченко
  Юлія Сергіївна
  Сімейний лікар

  Лікар загальної практики , досвід роботи 19 років. З 2020року працювала лікарем з ультразвукової діагностики внутрішніх органів та щитоподібної залози. Має досвід діагностики та лікування органів серцево-судинної , дихальної системи, органів шлункового тракту.

 • Дерій
  Дерій
  Дерій
  Наталя Валентинівна
  Сімейний лікар
  Кардіолог

  Має спеціалізацію та досвід роботи в лікуванні серцево -судинної системи , систеими органів травлення, дихальної системи. Освіта: Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України, лікувальна справа, кардіологія. Досвід роботи 20 років.

 • Дегтярьова
  Дегтярьова
  Дегтярьова
  Олена Миколаївна
  Психолог

  Психолог-консультант, психотерапевт в методі Позитивної психотерапії, тренер програм особистісного розвитку. Освіта: Вісбаденська Академія Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту (Німеччина) Український Інститут Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, позитивна психотерапія. Досвід роботи 6 років.