Страховка від пандемії: ДоброДок + і UPSK розробили програму страхування від COVID-19

30.11.20

Епідемія коронавирусной інфекції COVID-19 показала наскільки важливо дбати про своє здоров'я і про благополуччя своїх близьких. Перебіг хвороби може проходити непередбачувано і вимагає оперативної кваліфікованої медичної допомоги, а в складних формах ще й значних фінансів для стаціонарного лікування.

З турботою про своїх клієнтів Мобільна клініка ДоброДок + спільно з генеральним партнером страховою компанією UPSK розробила програму страхування від коронавируса COVID-19. Програма «Турбота 24/7. Covid-19: Extra» гарантують Вам фінансовий захист і підтримку на випадок інфікування коронавірусів. 

У послугу входять медичний консьєрж 24/7: консультації кращих фахівців Мобільної клініки, в тому числі психологічна підтримка при психоемоційної перевантаження в зв'язку з захворюванням. Серед переваг пропозиції можливість страхування осіб старше 50 років, покриття діагностики та лікування в амбулаторно-клінічних умовах стаціонарного лікування, оплата лікування ускладнень у вигляді пневмонії, в тому числі в умовах реанімації.