«Спортивний захист»: ДоброДок+ та UPSK заявили про новий підхід до страхування спортсменів

Укласти договір можна як для одного спортсмена, так і для цілої спортивної команди або асоціації
19.07.20

Мобільна клініка ДоброДок+ та страхова компанія UPSK запустили нову програму медичного страхування для спортсменів «Турбота 24/7 – ДоброДок+». Поліс пропонує «спортивний захист» професійним спортсменам і любителям, включає невідкладну медичну допомогу UPSK і медичні консультації через мобільний додаток ДоброДок+.

Українське законодавство зобов'язує учасників спортивних змагань страхуватися від ризику отримання травм. У більшості випадків страховка стає формальністю – поліс купують на мінімальний термін і за мінімальну вартість. У разі травм за медичною допомогою за страховкою пацієнти не звертаються. Альтернатива – річний поліс «Турбота 24/7 – ДоброДок+», недороге рішення для комплексного захисту здоров'я.

«Місія компанії ДоброДок+ – зробити якісну медицину доступною кожному українцю. Для цього вивчаємо потреби різних груп клієнтів, підбираємо індивідуальні рішення. У процесі спілкування зі спортивними асоціаціями та федераціями з'явилася ідея впроваджувати абсолютно новий підхід до страхування спортсменів. Спільно з UPSK ми розробили програму «Турбота 24/7 – ДоброДок +», вона складається з двох компонентів: невідкладна медична допомога та консультації лікарів у Мобільній клініці «ДоброДок+», – розповідає виконавчий директор мобільної клініки «ДоброДок+» Ігор Нестеров.

Страховий внесок за програмою «Турбота 24/7 – ДоброДок+» становить 450 грн на рік, у цю суму входять:

  • безлімітні медичні консультації через мобільний додаток у лікарів будь-якого профілю. Доступні більше 20-ти фахівців – сімейний лікар, терапевт, травматолог, кардіолог, невролог, гастроентеролог, хірург, отоларинголог;
  • консультації 24/7, лікарі на зв'язку в будь-який зручний час;
  • дія поліса поширюється і на членів сім'ї застрахованого. Дані про них вносяться в призначений для користувача кабінет в додатку мобільної клініки ДоброДок+;
  • страхування від нещасних випадків і травм, невідкладна медична допомога під час спортивних змагань.

«В аматорському спорті, так само як і в професійному, тренування часом закінчуються травмами. Ми хочемо, щоб усі спортсмени – і аматори, і професіонали – тренувалися під надійним страховим захистом. Одноразовий платіж 450 грн дозволить спортсмену звертатися за медичними консультаціями у будь-який час», – прокоментував член Наглядової ради UPSK Ігор Ставицький.

Укласти договір можна для одного спортсмена, для цілої спортивної команди або асоціації. Продуктом уже зацікавилися в Українській асоціації футболу. Ведуться переговори про страхування спортсменів Федерації кінного спорту України.